Bavaria Cruiser 34

Víc než jen loď

Kapacita

6 Osob

Délka

9,99 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie

Plachetnice

Bavaria Cruiser 34

Plachetnice

I na menší lodi si můžete užít mnoho zábavy! Vyzkoušejte si v menší skupince plavbu na této nádherné plachetnici, která má úžasné předpoklady na perfektní plachtění. Tuto loď si můžete pronajmout ve 2 nebo 3kajutové verzi.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Malá plachetnice s velkým množstvím zábavy! Elegantní trup, nádherné plachty a prostorný kokpit vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou. 

Celý interiér lodi je navržen do světlých barev s krásnými dřevěnými detaily. V kokpitu naleznete dostatek úložných prostor pro všechny vaše věci. Samozřejmostí je také plně vybavená kuchyně a koupelna.

Plachtějí je hlavně o zábavě, relaxaci a odpočinku. K tomu ale potřebujete tu správnou loď, kterou Bavaria Cruiser 34 bezpochyby je. Má vše, na co si vzpomenete, a díky její příjemné velikosti je manévrování v přístavu velice jednoduché.

Tato loď je ideální pro menši skupinku přátel či rodinnou dovolenou. Můžete si ji pronajmout jak v tříkajutové verzi s dvěma kajutami na zádi a jednou na přídi, tak i v prostornější dvoukajutové verzi, kdy budete mít k dispozici jednou prostornou kajutu na zádi a jednu na přídi lodi.

 

VYBAVENÍ

2-3 dvoulůžkové kajuty

1 koupelna

Prostorný salon s kuchyní

Panoramatická okna

Koupací plošina

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat