Lagoon 630

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

19,5 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko

Katamarán

Lagoon 630

Motorový katamarán

Tento motorový katamarán se dá s nadsázkou nazvat několikapatrovou rezidencí na vodě – ne náhodou vyhrál Lagoon 630 ocenění Best Interior Design Award. Pokud hledáte loď, na níž si budete připadat jako v pětihvězdičkovém hotelu a kterou ohromíte své přátele či obchodní partnery, právě jste ji našli! Prostor a pohodlí, které tahle jedinečná loď nabízí, jsou skoro až neuvěřitelné – naplno je pochopíte až ve chvíli, kdy je spatříte na vlastní oči.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Lagoon 630 pohodlně ubytuje až 10 osob v pěti kajutách. V největší z nich, majitelské, je velká manželská postel, šatna, TV, posezení a vlastní koupelna. Manželské postele jsou i v dalších třech kajutách, v poslední, páté kabině jsou k dispozici dvě patrové postele. Každá kajuta má samozřejmě vlastní koupelnu s WC a úložné prostory.

Vzhledem k prostornosti všech kajut překvapí, kolik místa zbylo na velký salon s posezením a kuchyní, který se nachází uprostřed lodi. Kuchyně je plně vybavená pro přípravu všech myslitelných jídel – a právě v salonu můžete relaxovat, než vám hosteska připraví občerstvení dle vašeho přání. Celá loď, jejíž interiér i exteriér je obložen teakovým dřevem, je samozřejmě plně klimatizovaná.

Na jachtě je hned několik relaxačních zón – opalovat se můžete na lehátkách na přídi lodi, případně vystoupat na horní palubu (flybridge), kde budete mít navíc i neskutečný výhled do okolí. Další venkovní posezení, na které se pohodlně dostanete ze salonu, je na zádi lodi. Tady budete kryti před sluncem a zároveň na čerstvém vzduchu. Možností, jak trávit na lodi volný čas, je zkrátka mnoho. A pokud se rozhodnete zakotvit v zátoce a užít si koupání a podmořský život, ze schůdků na zádi pohodlně sejdete přímo do moře. 

Na cestě vás budou doprovázet náš profesionální kapitán i hosteska, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem (pro oba je na lodi separátní kajuta, takže nebudou rušit vaše soukromí). Oba jsou profesionálové ve svém oboru a splní vám i ta nejnáročnější přání. Vám tak zbyde jediná povinnost – prožít nezapomenutelnou dovolenou!

 

VYBAVENÍ

5 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a posezením

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.). Platí se při pronájmu v Chorvatsku

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat