Moorings 514 PC

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

15,54 m

Destinace

Chorvatsko, Britské panenské ostrovy, Baleárské ostrovy

Katamarán

Moorings 514 PC

Motorový katamarán

Pokud hledáte jachtu, která je zároveň nádherná i výkonná, a jež navíc všem hostům zaručí maximální pohodlí, je Moorings 514 tou správnou volbou. Ubytuje až 10 lidí, kteří budou mít k dispozici neuvěřitelně prostorný salon i venkovní posezení. Výhody této lodi poznáte naplno ve chvíli, kdy vystoupáte do druhého patra, na takzvanou flybridge – ta je téměř dvojnásobně velká oproti jiným lodím podobných rozměrů! Moorings 514 je zkrátka jachta, na které můžete pohodlně a s elegancí prozkoumat zatím neznámé vody.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Pod hlavní palubou jsou na každém trupu umístěny dvě kajuty s klimatizací a vlastní koupelnou. Další dvě místa na spaní jsou k dispozici v salonu. Celkem tedy loď může ubytovat až 10 lidí, a navíc se na přídi nachází ještě dodatečná kajuta s toaletou a umyvadlem, která je ideální pro kapitána či hostesku. Z kajut je vstup přímo do salonu, v němž je stůl pro osm osob, skvěle vybavená moderní kuchyň i veškeré pomůcky pro přípravu jídel, a který navíc nabízí neuvěřitelný výhled kolem celého katamaránu.

Nejlépe si ale čerstvý vzduch a slunce užijete venku. Na Moorings 514 máte k dispozici tři relaxační zóny – hlavní paluba na zádi nabízí pohodlné posezení i dostatek skladovacích prostor. K lenošení na sluníčku pak skvěle poslouží především podložky na opalování na přídi lodi, které ocení hlavně skalní milovníci slunce.

Největší zážitky ale nabízí horní paluba, takzvaná flybridge, s pohodlným posezením, které doplňuje lednice, gril či bar. Dovedete si představit lepší způsob, jak strávit letní dny, než si užívat mořský vzduch a slunce právě z této horní paluby, a k tomu si grilovat mořské speciality a popíjet své oblíbené drinky?

K největším plusům katamaránu Moorings 514 patří i hydraulická plošina na zádi lodi, která se spouští pod vodu. Slouží hlavně k tomu, aby se dalo pohodlně a suchou novou nastoupit na člun, kterým se dostanete na pevninu. Je to ale také perfektní místo pro relaxaci s nohama ve vodě.

Na vaše přání vás bude na cestě doprovázet náš profesionální kapitán i hosteska, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením či úklidem. Oba dva jsou profesionálové ve svém oboru a splní vám i ta nejnáročnější přání tak, abyste si mohli vychutnat nezapomenutelnou dovolenou!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s vlastními koupelnami

Kajuta pro kapitána či hostesku

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge s lednicí, grilem a barem

Hydraulická plošina na zádi lodi

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Vjezdy do národních parků (při pronájmu v Karibiku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat